KartalWings
.
HAKKIMIZDA

“Kartal Wings” projesi Umran Yapı ve Amad Gayrimenkul Geliştirme Ltd. firmalarının kurduğu ortaklığa ait bir projedir. Umran Yapı, İstanbul Maltepe merkezli bir taahhüt firması olup, medikal, ahşap sanayii ve mühendislik gibi değişik alanlarda faaliyet gösteren firmaları da bünyesinde barındıran grup firması niteliğindedir. Firma ortakları, 2004 yılı itibariyle güçlü mühendislik ve tasarımcı kadrosu ile birlikte kurdukları Umran Yapı ile İstanbul’un muhtelif yerlerinde onlarca taahhüt işleri ve gayrimenkul geliştirme projeleri gerçekleştirmiştir. Mimari özellikleri ile göz alıcı projelere imza atan Umran Yapı, yüzlerce insanı sadece ev sahibi yapmakla kalmamış aynı zamanda, çarpık yapılaşmanın egemen olduğu Metropol şehir İstanbul’umuzda, tarihi dokuya saygılı, özlenen aile yaşantısına uygun, aynı zamanda günümüz teknolojilerini en ileri düzeyde kullanan özel projeler gerçekleştirmiştir.

Umran Yapı, 2014 Yılı itibariyle Suudi Arabistan kökenli firma Amad Gayrimenkul firması ile tanışarak “Kartal Wings” adlı projeyi birlikte yapmaya karar vermişlerdir. Amad Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ta Suudi Arabistan’lı yatırımcılar Alduhaim ailesi tarafından kurulan bir firmadır. Dubai, Arabistan, Ürdün gibi değişik körfez ülkelerinde onlarca projeye imza atan firma, aynı zamanda bünyesinde döner restoranları ve et ürünleri üretim tesislerinin yer aldığı gıda firmaları ile gıda sektöründe de söz sahibidir. Türkiye’de ilk olarak 2013 yılında faaliyetlerine başlamış olan Amad Gayrimenkul Geliştirme firması, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yapmış olduğu gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra, ellinin üzerinde villadan oluşan sayfiyelik villa siteleri projeleri gerçekleştirmiştir. Amad Gayrimenkul, halen dört mevsim kullanılmaya elverişli otel ve pansiyon projeleri uygulamaktadır.

Firma, 2012 yılında yirmi kişilik uzman kadrosu ile Avrupa genelinde yaptığı yatırım fizibilitelerinde Türkiye’nin yatırım yapılabilir ülkeler sıralamasında ilk sırada yer alması nedeni ile , Türkiye’de gayrimenkul geliştirme sektörüne girmeye karar vermiştir. Yabancı bir firma olarak işe ticari risklerin son derece düşük olduğu bir proje ile başlamak isteyen Amad Gayrimenkul, Umran Yapı firması ile bir araya gelerek, aradığı özelliklerde bir proje olan “Kartal Wings” projesine birlikte girmeye karar vermişlerdir. Kısacası, inşaat sektöründeki tecrübesiyle Umran Yapı ve güçlü finans altyapısı olan Amad Gayrimenkul firmaları daha iyisini, en iyisini yapabilmek adına bir araya gelerek sizlere layık muhteşem projeler üretmek için el birliği yapmış ve “Kartal Wings” ile bu yolculuğa start vermişlerdir.

Çok emek ve fazlaca özen gösterdik, zira bu lokasyon çok özel bir projeyi hak ediyordu. O nedenle, mimari çalışmaları yapmadan evvel bölge insanıyla geniş bir anket yaparak inşaat projelerine doymuş olan İstanbullu’ların nasıl bir proje hayal ettiğini saptamaya çalıştık. Yani “Kartal Wings” projesi, sizlerin görüşleri ve istekleri dikkate alınarak mahalle yaşantısı ve aile ortamı konseptini yansıtmaya çalışmıştır. Eski İstanbul’umuzdan izler taşıyan projemizin aynı zamanda ileri teknolojik özellikleri ve hareketli mimarı yapısı ile insanımızın ihtiyacına cevap vereceğine inanıyoruz.

Deniz, adalar ve tarihi yarımada manzarası ile eşsiz bir güzelliğe sahip olan projemizde ayrıca dükkan katları ile hem projemizde yaşayan insanlara hem de mahalleli komşularımıza hizmet verecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. 7000 m2’lik rekreasyon alanları, çocuk ve yetişkinler için ayrı ayrı açık yüzme havuzlarımız, tenis kortlarımız, çocuk oyun alanlarımız, spor tesislerimiz, cemiyet ve toplantı mekanlarımız ve sayamadığımız nice özellikleri olan “Kartal Wings”, yani Kartal’ın kanatları projemiz uçuşa hazırlanıyor. Bu yolculukta sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu edecektir. Bizi mutlaka ama mutlaka ziyaret etmeyi unutmayın, zira projemizle alakalı sunacağımız bilgilerin, zihninizdeki gayrimenkul tasavvuruna yeni ufuklar açacağından eminiz.

İstanbul’da özlem duyduğunuz yaşam için sizleri projemize bekliyoruz.

MANZARA

Kartal Wings , özgün bir mimari tasarım ile 12 dönüm arazi üzerinde 278 adet konut ve günlük alışverişlerinizi yapabileceğiniz 9 adet dükkandan oluşmaktadır. Alçak katlı toplam 3 blokta, eski günlerdeki komşuluk keyfini sürecek, 8,500 m2 yeşil alan olarak ayrılmış bahçenizde çocuklarınızla birlikte açık ve kapalı spor alanlarından, sosyal tesislerden yararlanabilecek, ayrıca blok çatılarındaki seyir teraslarından doyumsuz Adalar manzarasını izleyebileceksiniz.

Kısacası ''Eve dönmek isteyeceksiniz''.

 • Açık, Kapalı ve Çocuk Havuzu

 • Kafe

 • 2 Sauna ve 2 Fin Hamamı

 • Spor Salonu

 • Basketbol ve Tenis Kortu

 • Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Parkı

 • Yürüyüş Alanları

 • Kapalı Otopark

 • Güvenlik

LOKASYON

Kartal Wings sakinlerinin yoğun İstanbul trafiğine karşı çeşitli çözüm şansları var. Çünkü her türlü toplu taşıma aracı ile İstanbul'un her köşesine karadan ve denizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kartal sahil yolu size 3 dk., E5 ve Kadıköy - Sabiha Gökçen (*) metro hattı ise 6-7 dakikalık mesafede. Dolayısı ile son Kartal Wings son derece rahat ulaşılabilir bir konumda.

(*) Pendik - Sabiha Gökçen Havalimanı bağlantısının 2018 yılı, 2.yarısında tamamlanması beklenmektedir.

 • Pendik Marina
  6,0 km

 • Sahilyolu
  2,0 km

 • Metro İstasyonu
  2,0 km

 • Hızlı Tren
  İstasyonu
  1,6 km

 • Sabiha Gökçen Havalimanı
  17 km